Poraz Dinama u posljednjoj pripremnoj utakmici

U četvrtoj prijateljskoj utakmici u Sloveniji Dinamo je izgubio od češkog nogometnog kluba FC Slovacko 1:2.

Jedini strijelac za Modre bio je Gojak u 52. minuti susreta. Česi su poveli već u devetoj minuti golom Daničeka, a pobjedu im je donio Zajic u 56. minuti.

Kako je najavio dan prije, trener Modrih Petev u ovoj je utakmici veću minutažu dao igračima koji su dan prije igrali manje.

Dinamo je tako pripreme u Murskoj Soboti zaključio s dvije pobjede i dva poraza te se sada okreće natjecateljskoj sezoni. Igrači se nakon utakmice vraćaju u Zagreb, a u subotu 15. srpnja na rasporedu je 1. kolo Hrvatski Telekom Prve lige protiv Istre 1961.

Lokomotiva je pobijedila slovenski Rudar 3:1, a Inter iz Zaprešića je nadigrao također slovenski Aluminij 5:1.