Medveščak velikim preokretom u završnici pobijedio Villach

foto HINA/ Denis CERIĆ

Hokejaši Medveščaka stigli su do domaće 5:2 pobjede velikim preokretom protiv austrijskog Villacha.

Nakon prve trećine gosti su vodili 2:0 golovima Platzera Beacha (igrač više). U drugom dijelu nije bilo golova, ali Medvjedi ubacuju u brzinu više u posljednjoj dionici i stižu do velikog slavlja. Prvo je Aviani smanjio na 2:1, Olden (igrač više) je izjednačio, a novim zgoditkom Avianija, Medveščak je pet minuta prije kraja stigao do 3:2 vodstva.

Konačnih 5:2 postavili su na prazan gol u posljednjom minuti Koskiranta i Aviani svojim trećim golom kojim je kompletirao hat-trick.

Medveščak je na ljestvici EBEL lige peti s 15 bodova. Villach je sedmi sa 14. Vodeća je Vienna koja je u svih devet utakmica koje je odigrala – slavila.